Поліція затримала чиновника Державної міграційної служби.
Працівники підрозділу захисту економіки Національної поліції затримали за підозрою в отриманні хабара у Львівській області керівника районного сектору ГУ ДМС України у Львівській області, інформує сайт Національної поліції України.
За отримання закордонного біометричного паспорта чиновник вимагав від громадянина 10 тисяч гривень хабара.
Крім того, поліція затримала ще й працівника Головного управління ДФС у Львівській області, який вимагав 10 тисяч гривень від підприємця за прискорення процедури реєстрації платника ПДВ.
Нагадаємо, в Україні не припиняється ажіотаж довкола виготовлення біометричних паспортів. У пунктах прийому документів постійні черги, замість декларованого місяця люди очікують на закордонний біометричний паспорт по два-три місяці.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…