“Україна братиме до уваги російські інтереси…”: Кравчук зробив нову неочікувану заяву

Допоки Україна має такого сусіда, як Росія, у неї залишається тільки один вихід, який полягає у вступу до НАТО, передає Корупція.Інфо

Росія ніколи не погодиться з незалежністю України, і може тільки змиритися з тим, що “іншого немає”.

Про це заявив перший Президент України Леонід Кравчук, повідомляє “Радіо Свобода”.

“Я очолюю комітет “За Україну в НАТО” (громадський рух). Коли Україна стане членом НАТО, для Росії це буде ударом. Але вона зрозуміє, що іншої України вже немає, що треба знаходити співпрацю з тією Україною, яка є, її треба поважати, брати до уваги її запити”, – сказав Кравчук.

Водночас він зазначив, що Україна братиме до уваги російські інтереси.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Так, не можна нехтувати. У Росії є стратегічні інтереси. Давайте їх обговорювати, шукати шляхи вирішення. Але Україна тоді стане міцно на ноги, – сказав перший президент.

Щодо того, як Україна повинна протистояти тиску Росії, Кравчук зауважив:

“Внутрішня сила – це наше військо, наша економіка. І зовнішня сила – це НАТО і країни, які нас підтримують. Не треба розмінюватися на дрібниці. Треба шукати стратегічні питання – це подолання бідності, подолання корупції, завершення війни та система управління держави”.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

7 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago