“Він знайшов її бездиханну”: У Кривому Розі жахлива новина стривожила усе місто

13 січня близько 11:00 у балці, що близько ТРК «Сонячна галерея», виявили тіло померлої жінки. За попередньою інформацією, воно пролежало там кілька днів.

Померлу вранці знайшов двірник торгового центру. Він прибирав сміття в балці. Поліцейські встановили, що жінка померла кілька днів тому. Імовірно тіло раніше знаходилося в водостічному колекторі, який виходить в балку. Вуха, підборіддя і пальці трупа обгризли миші.

Правоохоронці звертаються до мешканців міста. Якщо у кого-то з городян пропала знайома – прохання звертатися на лінію «102». Прикмети знайденої жінки: зріст близько 165 см, темне волосся, вік – 25-30 років.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

2 тижні ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago