Введення накопичувальної системи пенсійного забезпечення з 1 січня 2019 року не призведе до збільшення розміру податків.
Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко, передає Корупція.Інфо
“Головне – ні для роботодавців, ні для працівників розмір їх податків не збільшиться. За рахунок перерозподілу коштів, я думаю, ми знайдемо механізм”, – сказав Розенко.
За його словами, є декілька механізмів формування внесків до накопичувальної системи.
“Це персональні внески людей, плюс у нас є ресурс, який можна використовувати за рахунок перерозподілу нинішніх податків. Наприклад, ми можемо на певну суму зменшити податок на дохід фізичних осіб і направити цю суму в накопичувальну пенсійну систему, або зменшити ставку єдиного соціального внеску – це теж може бути одним з варіантів “, – пояснив віце-прем’єр.
Підтримай нашу сторінку в Facebook.
На думку Розенка, накопичувальна система є поворотним моментом для пенсійної системи.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…