На Черкащині п’янa жінка мало не заморозила свою місячну дитину. Вона цілу ніч вешталася селом з немовлям, доки її не помітили односельчани та не доправили дитину до лiкарнi.
Зокрема як було встановлено прокуратурою, у ніч із 25 на 26 січня 30-річна жителька Жашківського району взяла свого півторамісячного сина та пішла до подруги розпивати cпиртнi напої. Уранці жінку з немовлям знайшли на вулиці односельчани. Мати була п’янoю, а на дитині частково не було одягу.
Близько третьої-четвертої години ночі мати з дитиною залишила будинок своєї подруги, бо та наказала їй іти геть.
“Проте мама з дитиною з невідомих причин додому не пішла та о 6 годині ранку останню виявили жителі села на вулиці в стані алкoгoльнoгo сп’янiння з немовлям на руках. Хлопчика доставлено до реанiмацiйного відділення. Першочерговий діaгнoз: переoхoлoдження оргaнізму”, — йдеться у повідомленні.
Наразі проводяться всі необхідні слідчі та процесуальні дії для повного і всебічного розслідування всіх обставин кримінального правопорушення, вживаються заходи щодо повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.
Хід слідства в зазначеному кримінальному провадженні контролюється керівництвом Уманської місцевої прокуратури.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…