Уряд Австрії запропонував провести переголосування другого туру президентських виборів 2 жовтня, повідомляє DW.
Зокрема, про це повідомив канцлер Австрії Крістіан Керн після засідання уряду країни. Обрану дату повинен схвалити парламент, проте, як пишуть місцеві ЗМІ, це залишається формальністю.
Президентські вибори в Австрії, другий тур яких відбувся в кінці травня, завершилися перемогою колишнього лідера “зелених” Олександра Ван дер Беллена. За офіційними даними, він набрав 50,3% голосів. Свого супротивника – кандидата від націоналістичної Партії свободи Норберта Гофера він обійшов на 0,6%.
Перемогу ван дер Беллена забезпечило прийняте в Австрії голосування поштою, якщо ж врахувати тільки звичайне голосування на дільницях, то на виборах переміг Гофер.
Результати виборів були оскаржені партією Гофера, 1 липня Конституційний суд ухвалив рішення провести повторне голосування.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…