На Львівщині на подвір’я відомого волонтера кинули вибухівку

На подвір’я дрогобицького бізнесмена, засновника «Троє радіо» Віктора Возняка підкинули гранату.

Про це у Фейсбуці повідомила його дружина, волонтерка Олександра Возняк.

«Ось такий дарунок сьогодні мені від якогось покидька», – написала О.Возняк, оприлюднивши фото.

У поліції Львівщини підтвердили факт про те, що в Дрогобичі місцева мешканка виявила в себе на подвір’ї предмет, схожий на гранату Ф-1. Його вибухотехніки вилучили та скерували на експертне дослідження.

«У Дрогобицький відділ поліції сьогодні, 6 лютого, близько восьмої ранку звернулася 46-річна місцева мешканка. Жінка повідомила, що на власному подвір’ї біля паркану вона виявила предмет, схожий на гранату. На місці події працювали експерти-вибухотехніки та слідчо-оперативна група. Правоохоронці предмет, схожий на гранату Ф-1, вилучили та скерували на експертне дослідження.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – від трьох до семи років позбавлення волі», – повідомили в поліції.

https://www.facebook.com/aleksandra.voznyak/posts/2045299548834638

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago