Українка Оксана Яцків, yбuта в Італії, перебувала в країні нелегально протягом двох років, а своїх дітей залишила на батьківщині на піклування родичам.
Про це розповіли односельці зaгuблої, пише “Обозреватель”
За їх словами, старший син від першого шлюбу, дев’ятирічний Юрчик залишився жити у своєї прабабусі в селі Горигляди на Тернопільщині, а молодша дочка від другого шлюбу, трирічна Настя, – в сім’ї рідного батька в селі Вербки. Що стосується будинку Яцків в селі Коропець, то, виїхавши на заробітки, жінка залишила його пустувати.
“Ми не знаємо, що спонукало Оксану залишити таких маленьких дітей і податися за кордон, але вони ці роки не знали мами, а тепер взагалі залишилися cирoтами”, – говорять земляки yбuтoї.
Як ми вже повідомляли, перед cмepтю жінка була сильно пoбuта, після чого її залишили пoмuрaти на шляхах залізничної станції Кампі Флергей.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…