Зі сльозами на очах: Приходько звинуватила Порошенка у тому, що він її використав

Сьогодні, 18 лютого, в інтернеті з’явився рекламний ролик Президента України Петра Порошенка, однією з учасниць якого стала відома українська співачка Анастасія Приходько, передає Корупція.Інфо

За словами Анастасії, тема відео повинна бути зовсім іншою. Відповідне звернення до громадськості вона розмістила на своїй сторінці в Facebook.
“Я не давала згоди брати участь у передвиборній кампанії Петра Порошенка. Мені подзвонив Євген Нищук і запропонував знятися в соціальному проекті. Жорстоко і підло моє ім’я використовували в політичних іграх”, – розповідає вона.

Приходько вимагає зняти ролик з ефіру, або ж вирізати частину з її участю, а також чекає пояснень від посадових осіб.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

6 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago