У Харківській області затримали раніше судимого за педофілію чоловіка, якого підозрюють у викраденні 9-річного хлопчика, передає Корупція.Інфо
Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.
– Увечері в одному з сіл району невідомий чоловік схопив на дитячому майданчику учня 4 класу місцевої сільської школи, натягнув на голову шапку, закрив рота, щоб не кричав, і став тягнути. На щастя, батько 9-річного хлопчика побачив, як його сина волочать подалі від дитячого майданчику. Він відразу кинувся на допомогу. Визволив сина, затримав кривдника і викликав правоохоронців, – йдеться у повідомленні.
Чоловік раніше був засуджений за насильницьке задоволення статевої пристрасті щодо малолітніх.
Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри за ч. 2 ст. 146 КК України (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та обрання запобіжного заходу.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…