У місті Українка недалеко від столиці сталася серйозна пригода за підлітками. Як повідомляють в ДСНС Київської області, 25 лютого о 15:47 в оперативно-диспетчерську службу Обухівського району надійшло повідомлення про те, що двоє дітей провалилися в ополонку на річці Дніпро. На щастя, співробітники ДСНС вчасно прибули на місце і встигли врятувати хлопчиків, передає Корупція.Інфо
“Повідомлення надійшло від випадкового свідка. Рятувальники дістали 14-річних підлітків з крижаної води за допомогою мотузки та рятувального круга. Постраждалих з обмороженням направили в центральну районну лікарню міста Українка”, – розповіли в ДСНС Київської області.
А ось в Києві недавно сталася трагічна НП на протоці Десенка. Як повідомляли в КП “Плесо”, 14 лютого біля Русанівських садів провалився під лід і потонув чоловік. За словами очевидців, він нібито відпустив собаку з повідця, а вона побігла на лід. Спроби зловити тварину закінчилися фатально. Чоловіка водолази шукали кілька днів, але пошуки не увінчалися успіхом. В “Плесі” кажуть, що глибина протоки в цьому місці сягає 16-20 метрів.
Раніше ми повідомляли, що в Київській області врятували рибалок, які потрапили на льоду в водяну пастку. У затоці Київського моря біля Вишгорода, коли на ГЕС спускали воду, відламалася крижина, на якій залишилися люди.
На місце прибули патрульні Вишгородського відділу поліції. Поліцейські викликали на підмогу рятувальників і водну поліцію. Тільки спільними зусиллями вдалося повернути горе-рибалок на берег неушкодженими.
Нагадаємо, в Київській області 14 лютого сталася надзвичайна пригода зі щасливим кінцем на водоймі. Як повідомляють в ДСНС, в селі Хотянівка Вишгородського району на масиві “Сади Дніпро” допомогали двом любителям зимової рибалки.
5 штурмова бригада запрошує до своїх лав мотивованих людей, які готові діяти, розвиватися та посилювати…
Для військовослужбовців, які перебувають у СЗЧ, відкривається можливість повернутися до служби. До 20 вересня 2026…
Автозаводський районний суд Кременчука визнав чоловіка винним у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ в особливий період. За даними вироку,…
Росія продовжує здійснювати заходи з розколу між Польщею та Україною - керівник ЦПД Андрій Коваленко.…
Вона - старший бойовий медик роти. За освітою - економіст. Але все життя тяжіла до…
Війна складається із сотень процесів, які у взаємодії між собою дають той результат, за яким…