“Не можна вижити на 200 доларів”: посол ЄС розповів про жахи нерівності в Україні

В Україні зараз неймовірно відчутна соціальна нерівність. В той час, як одні люди намагаються вижити на копійки, інші можуть розкошувати.

Про це говорить Х’юг Мінгареллі, голова Представництва Європейського союзу в Україні, повідомляє УНІАН.

“Багато хто з вас ультраліберали, я – ні. Я вірю, що після певного рівня соціальної нерівності неможливо досягти стійкого зростання. У цій країні рівень нерівності просто неприйнятний. Ви не можете бути країною, де більшість населення намагається вижити на менш як 200 доларів, коли у вас сотні Porsche, Ferrari і Lamborghini на вулицях”, – поділився своєю думкою він.

Також посол Європейського союзу відмітив, що надалі так тривати не може. Для позитивних реформ і зрушень у країні дуже важливою є соціальна згуртованість.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago