Categories: Світ

Меган Маркл змінить релігію перед весіллям з принцом Гаррі

Наречена принца Гаррі Меган Маркл перейде в англіканську церкву, щоб догодити королівській родині, пише Gazeta.ua

Офіційна церемонія хрещення відбудеться у березні у Кенсінгтонському палаці. Її проведе архієпископ Кентерберійський.

Меган Маркл виросла у протестантській родині, ходила до католицької школи та була заміжня за іудеєм – кінорежисером та продюсером Тревором Енгельсоном.

Офіційно майбутня дружина принца не зобов’язана змінювати віру. Але Маркл прийняла остаточне рішення. Це стане жестом прояву поваги до королівської родини та Єлизавети II. Адже королева очолює церкву Англії.

На своє весілля 19 травня Гаррі і Меган вже запросили майже три тисячі звичайних мешканців Великої Британії. Після одруження пара житиме в котеджі Ноттінгем у Кенсінгтонському палаці.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

4 дні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

1 тиждень ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago