З’явилися подробиці “українського” життя відомого французького актора Жана Рено!
Легенда кінематографа вже деякий час перебуває на Закарпатті, де проходять зйомки фільму “Останній крок”.
Жан Рено оселився в готелі Синевирської Поляни, який розташований неподалік від озера. Співробітники готелю і місцеві жителі були вражені гостинністю актора.
За їх словами, він ніколи не відмовляється від спільного фото при зустрічі або від автографа. Однак, не обійшлося і без курйозів. Так, наступного дня після заселення Жан Рено попросив винести з кімнати годинник.
“Він попросив дуже ввічливо і багаторазово вибачився за таке прохання. Пояснив, що він дуже втомився, а годиник цокає і заважає йому спати, – розповіли в готелі.
За час, який Рено провів в Україні, він уже вивчив кілька фраз.
“Говорив спочатку англійською «хеллоу», а тепер уже українською каже «добрий день». Да да! А ще вивчив наше «спасибі». Дуже добре у нього це виходить.
А мені трохи дивно, коли зірка такого рівня зі мною так привітно вітається”, – розповідає співробітник готелю.
Нагадаємо, на Закарпатті проходять зйомки кінострічки на межі психологічного трилера і фільму-ініціації, за участю актора Жана Рено. Зірка французького кінематографу грає у фільмі головну роль.
За сюжетом, Генрі, найманий вбивця якого розшукують, ховається на березі маленького віддаленого озера в Канаді. У його шале потрапляє дівчина після важкого нещасного випадку на мотосанях. Потім, у ході розвитку сюжету, у вбивці прокидаються людські почуття і він починає рятувати дівчину.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…