У Запорізькій області в Якимівському районі чоловіка підозрюють у розбещенні 7-річної дочки. Мати довгий час не говорила про те, що трапилося, поки її чоловік не побив її.
Житель с. Таврійське в Якимівському районі підозрюється в скоєнні розпусних дій щодо своєї дочки. До правоохоронців звернулася мама дівчинки, яка заявила, що її чоловік спокусив дочку ще в листопаді 2017 року.
Жінка вирішила “не виносити сміття з хати”, тому тривалий час приховувала факт насильства. Але терпіння жінки увірвався, коли в черговий сімейної сварки чоловік її побив.
Тепер чоловікові загрожує термін позбавлення волі до 5 років.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…