Міністерство охорони здоров’я у травні 2018 року планує ввести в дію послугу “електронний рецепт”.
Це повинно відбутися у рамках програми “Доступні ліки” і планується у 5 регіонах України, повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик в ефірі “Громадського”.
За його словами, після квітня 2018 року заплановано пілотні проекти по запуску “електронного рецепта”. Їх запустять у п’яти регіонах України, зокрема в місті Бахмут.
“Функція буде розширюватися у тих закладах, які будуть долучатися до нової системи охорони здоров’я. Дуже важливо, що сюди постійно будуть додаватися нові ліки від різних захворювань. У першу чергу – тих захворювань, які лікуються на амбулаторній ланці”, – пояснив Ілик.
Чиновник також уточнив, які ліки в першу чергу будуть виписуватися по “електронному рецепту”.
“Власне у всіх державах, які повертають вартість ліків, у першу чергу йдеться про ті ліки, які використовують на амбулаторному прийомі. Не лікуючись в лікарні, а коли ти приходиш в поліклініку”, – сказав він.
Уже з 2019 року в Україні повинні затвердити тарифи на всі медичні послуги.
Залежно від обсягів бюджету на медицину частину послуг оплатить зі свого бюджету держава, а за решту доведеться платити самостійно – за допомогою страхової компанії або з власного гаманця.
Своїми останніми заявами Петро Порошенко шкодить Україні та підігрує Росії під час важливих міжнародних переговорів.…
19 березня, під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили відео, на якому кілька дівчат-підлітків завдають…
В Україні мобілізація охоплює різні категорії призовників, проте для чоловіків з інвалідністю діють особливі умови.…
Атмосферний фронт приніс в Україну потепління та погоду без опадів. Синоптики пояснили, чи варто хоч…
Заява народного депутата Петра Порошенка про те, що РФ не завдає ударів по лікарнях та…
Стало відомо про загибель 20-річної української моделі. Про це повідомляють у телеграм-каналах. Марія Ковальчук зникла…