Більше не мають права вимагати цю довідку: українців попередили про зміни

З’явилися подробиці змін правила вступу дітей в дитячий садок і школу.

Так, вчора, 13 березня було скасовано обов’язкову наявність медичної карти для вступу, передає Корупція.Інфо

Як заявили в Міністерстві охорони здоров’я, е форма є недійсною, від батьків не мають права її вимагати.

Повідомляється, що зберігання персональних медичних даних в навчальних закладах суперечить законодавству, оскільки вони не мають ліцензії на медичну практику. А всі медичні дані про дитину повинні зберігатися у лікаря, з яким батьки підписали відповідний договір.

“Порядок огляду дітей в навчальних закладах також зміниться. Планується приведення складу скринінгів для дітей до науково обґрунтованого рівня і традиційного для цивілізованих країн обсягу і відкриття можливостей проводити огляд сімейним лікарем або педіатром із залученням фахівців при реальній необхідності”, – заявили у відомстві.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я готує українцям чергове нововведення в рамках медреформи. Так, у травні 2018 року в Україні повинна з’явиться послуга «електронний рецепт». Пілотний запуск послуги пройде в п’яти областях України.

Раніше Міністерство охорони здоров’я України повідомило, як будуть оплачуватися пологи після проведення медреформи. Майбутня Нацслужби здоров’я буде компенсувати витрати пологових будинків за єдиними тарифами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, медична реформа в Україні, схоже, принесе більше жертв, ніж врятує людей через брак коштів.

Через масові скорочення персоналу амбулаторій та ліквідації стаціонарних пунктів невідкладної допомоги, а також через відсутність в регіональних аптеках так званих “соціальних ліків” на території від Ужгорода до Маріуполя померли понад тисяча осіб.

annashchesna

Recent Posts

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну

В Іванівській області невідомі викрадають місцевих жителів, примушують їх підписувати контракт і їхати на війну.…

43 хв. ago

Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір. Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.

🔥 Ці хлопці вже зробили усвідомлений вибір Вони прийшли самі — без примусу, без тиску.…

2 години ago

❌«Бізнес» накрився: прикордонники викрили канал незаконного переправлення порушників за кордон

Протягом останніх днів прикордонники та правоохоронці розкрили чотири схеми незаконного перетину державного кордону. Було затримано…

2 дні ago

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на окупованій території.

Ярослав 18 років- військовослужбовець ЗСУ. Підписав контракт, щоб повернутися в свій дім, який зараз на…

3 дні ago

“Порошенко – не та людина, яка переживає за Україну”, – різка заява журналіста Скрипіна

Журналіст Роман Скрипін, який тривалий час працював з Петром Порошенком зробив різку заяву, назвавши політика…

3 дні ago

Фазилов – Таємні зв’язки з російськими владними колами та олігархами

В усьому світі санкції, накладені на Росію через її агресію в Україні, стали потужним інструментом,…

4 дні ago