Молодиків вгамовували чотири наряди поліції.
В супермаркеті Києва сталася масова бійка підлітків. Почалося все з того, що дівчатка бігали по магазину і ламали вітрини. Охоронці зробили їм зауваження, але тут прийшли “на захист” хлопці.
Про це повідомляється на сторінці “Київ Оперативний” Facebook.
Коли приїхала поліція затримувала підлітків, останні нецензурно висловлювалися й пручалися. Інцидент стався в супермаркеті “Ашан” на Берковецькій.
“Досить дивний інцидент стався тільки що в “Ашані” на Берковецькій. Як повідомляє наш читач, все почалося з того, що дівчата (близько 16-17 років) почали бігати по магазину і ламати вітрини. Охоронці зробили їм зауваження і тут з’явилися хлопці, які почали битися з охоронцями. Останні затримали молодих людей і викликали поліцію. По приїзду поліцейські попросили відпустити хлопців, але хлопці були дуже імпульсивними і почали “стрибати” на поліцію. Були затримані. Коли виводили з магазину, на вулиці вже стояла компанія друзів затриманих, які спробували відбити друзів у поліції. Зараз на місці вже 4 наряду патрульної поліції”, – сказано в повідомленні.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…