Будь-які наші дії в Інтернеті і соціальних мережах прирівнюються до дій в реальному житті. Українцям все частіше відмовляють у роботі через їх профілів у соціальних мережах. Особиста сторінка псує репутацію кожному третьому шукачу роботи. Для дорослих непродумані публікації, як правило, без наслідків не обходяться: цілком можна втратити роботу, репутацію і навіть сім’ю. Саме тому роботодавці все частіше цікавляться нашим онлайн-життям.
Будь-які наші дії в Інтернеті і соціальних мережах прирівнюються до дій в реальному житті. 24/7 нас сприймають як співробітників компанії, включаючи висловлювання в соціальних мережах, ведення блогів і інші активності в Інтернеті. У великих публічних компаніях, які дорожать своєю репутацією, правила поведінки співробітників в Інтернеті прописані у внутрішньому кодексі. У мережі нас моніторять кадровики і штатні психологи. За публікаціями оцінюють лояльність співробітника до роботодавця, з’ясовують його мотивацію, дізнаються слабкі місця. Сторінка в соцмережі – це повноцінна заміна резюме. Підбираючи співробітників, дев’ять з десяти начальників обов’язково вивчають особистість претендентів в Інтернеті, розповідає фахівець ринку праці Катерина Криворученко. Виявляється, кожному третьому претенденту на посаду його акаунти псують репутацію.
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…
Міністерство закордонних справ України запустило експериментальний проєкт, який дозволяє українцям за кордоном отримувати консульські послуги…
Міноборони збирається реформувати ТЦК Перший заступник міністра оборони погодився, що треба кардинально реформувати ТЦК Міністерство…
Ці заходи дозволяють знизити фінансове навантаження та створити умови для комфортного життя навіть у складних…
Кому із пенсіонерів у січні підвищать виплати майже на тисячу гривень Хто із пенсіонерів може…