Categories: Цікаво

Як побороти весняну депресію?

Щовесни люди часто звертаються до фахівців через депресію Так, пригнічений стан можна побороти за допомогою звичних для нас справ та продуктів.

Психологи встановили, що березень – найдепресивніший місяць в році, адже після зими людина ще не готова перелаштувати свій графік на весну, повідомляє журнал Elle. Відтак фахівці дали 5 порад, як в цей час подолати поганий настрій та почати більше посміхатись.

 

Вітамінна дієта допоможе подолати депресію. Не дарма кажуть: “Ми – те, що їмо”. Щоденний раціон дуже впливає на самопочуття людини, тому в березні потрібно збільшити кількість вітамінів та продуктів, що покращують настрій. До таких належать: бобові, волоські горіхи, яйця, авокадо, червона риба, продукти, багаті на клітковину. Ці продукти допоможуть налаштувати мозок на позитивний лад, а посмішку на обличчі можна мотивувати барвистими стравами.

Як відомо, найважливішим прийомом їжі вважається сніданок. В період міжсезоння його роль набуває ще важливішої функції. За зиму людина втомилась прокидатись, коли за вікном ще темрява, тому з приходом весни потрібно починати свій ранок з сніданку, який підніматиме настрій. Важливо в цей час готувати ароматну їжу, багату на протеїни, жири та клітковину. За словами експертів, найкраще в березні розпочинати день з корисних смузі. Барвисті напої не тільки додадуть позитиву у життя, але й покращать самопочуття людини.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Активне соціальне життя. Жодна погана погода не повинна впливати на ваше спілкування з друзями. Навпаки, потрібно намагатись якомога частіше організовувати зустрічі, проводити спільні ланчі чи вечері, або ж прості посиденьки вдома, переглядаючи фільм чи слухаючи музику. Активне спілкування з іншими людьми, за словами психологів, допомагають подолати будь-який поганий настрій.

Прогулянки. Під час подолання депресії не обійтись без фізичної активності. Для покращення самопочуття та настрою варто кожного дня здійснювати прогулянку. Офісним працівникам експерти рекомендують виділяти кілька хвилин на вихід з будівлі та невеличкий похід по вулиці.

Сила “подяки”. Щоб навчитись відчувати радість і щастя, психологи радять завести щоденник “подяки”. В нотатнику варто писати приємні події, які відбулись упродовж дня. Така практика допомагає усвідомити, що щастя ховається у дрібницях, які часто стають непримітними для людини. Згодом при прочитанні своїх думок, ви зможете неабияк пореготати, згадавши кумедні випадки з минулого.

 

annashchesna

Recent Posts

“Дощ і масштабний снігопад накриють Україну, прогноз налякав навіть синоптиків”: де будуть злива і мороз у -20 градусів?

Холодний вітер і дощ, місцями зі снігом, що пройшлися сьогодні Україною, завтра поступляться антициклону. Раніше…

34 хв. ago

500 000 людей треба мобілізувати в Україні: Народний депутат зробив гучну заяву

І до чого тут Залужний? Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної…

11 години ago

“Ці пенсіонери приголомшені змінами, пенсія пропаде обов’язково”: літні українці мають проблему, залишилося мало часу

В Україні пенсіонери повинні обов’язково проходити ідентифікацію. У разі її відсутності виплати можуть бути призупинені.…

13 години ago

“ТЦК підготували для водіїв жорсткі заходи на дорогах, 500 000 чоловіків із цими ознаками мобілізують”: штарфи, повістки

В Україні посилюють відстеження порушників мобілізаційного законодавства та правил військового обліку. Як інформує "ТСН", про…

14 години ago

Від шахтаря до героя-захисника: історія солдата Миколи Савіних

Микола до того, як стати військовим, працював на шахті в Лисичанську. Він активно допомагав нашим…

14 години ago

Просто не міг залишитися осторонь тієї біди — офіцер ТЦК розповів про свою мотивацію

Капітан Юрій Марченко добровільно призвався до ТЦК, потім у складі стрілецького батальйону воював на авдіївському…

15 години ago