Categories: Технології

Вчені розробили технологію, яка прискорює роботу комп’ютерів у сотню разів

Вчені з Єврейського університету в Єрусалимі презентували технологію, яка, за їхніми словами, може прискорити роботу комп’ютерів у 100 разів.

Як пояснюють науковці, з розвитком кремнієвої фотоніки з’явилася можливість вбудувати флеш-пам’ять в фотонні пристрої. Зараз вже працюють фотонні пристрої на основі мікросхем – мікрорезонатори, але їхні властивості дуже обмежені.

Тож вони об’єднали енергозалежну флеш-пам’ять з кремнієвими фотонними схемами і створили технологію, яка може прискорити роботу комп’ютерів в 100 разів.

Нову розробку команда вчених вже продемонструвала на структурі MONOS (метал-оксид-нітрид-оксид-кремній).

“Наше відкриття допоможе створити нові, більш потужні бездротові пристрої, які зможуть передавати дані зі значно збільшеними швидкостями. У світі високих технологій вони будуть вагомою перевагою”, – про це сказав керівник дослідницької групи в Єврейському університеті в Єрусалимі доктор Уріель Леві.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

annashchesna

Recent Posts

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

6 днів ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

3 тижні ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

3 тижні ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

3 тижні ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

3 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

4 тижні ago