Генпрокурор України Юрій Луценко пообіцяв голові Верховної Ради Андрієві Парубію протягом середи, 4 квітня, розібратися з ситуацією навколо активіста Майдану Івана Бубенчика.
Про це заявив Парубій після відкриття пленарного засідання Верховної Ради. “До кінця дня генеральний прокурор пообіцяв, що він у ситуації розбереться і дасть відповідь щодо тих подій, які відбулися навколо Бубенчика”, – сказав Парубій.
Хто такий Іван Бубенчик? Він був активістом 9-ї сотні Самооборони Майдану, з якої пізніше вийшов. У фільмі “Злам” – першому з циклу розслідувань “Слідами революції”, – Бубенчик заявив, що 20 лютого 2014 року стріляв у силовиків з консерваторії.
За словами активіста, таким чином він сподівався змусити підрозділи “Беркуту” та Внутрішніх військ відступити з площі. Після виходу фільму Генпрокуратура допитала Бубенчика як свідка, а також провела обшук у його помешканні.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…