Його концерти раніше щодня «крутили» на Першому національному, на “підтанцьовці” у нього – лише найкращі довгоногі студентки. Він – вічний «Юний орел» української естради, найвідоміший «співочий ректор», власник мережі ресторанів, а також народний депутат – Михайло Михайлович Поплавський, і сьогодні ми, редакція Корупція.Інфо, розкажемо декілька цікавих фактів про цього чоловіка.
Народився він в далекому 1949 році у маленькому селі на Кіровоградщині, там і зростав. Першою роботою майбутньої зірки була зовсім не проста професія – Поплавський працював машиністом електровозу на одній із шахт Горлівки. Потім була служба в збройних силах, а далі – робота у сфері культури.
Незабаром Михайло розпочав свою співочу кар’єру. Тоді вся Україна вивчила такі хіти, як «Кропива», «Варенички мої», «Приречений на любов». Багато уваги Поплавський приділяв і розвитку дітей, організував конкурс «Крок до зірок», який приніс популярність такій майбутній зірці, як Аліна Гросу, наприклад.
За своє життя 68-річний Михайло встиг одружитися двічі. Перша дружина – дівчина з його рідного села, шлюб виявився нетривалим – разом молодята прожили лише півтора року.
Однак, доля неодноразово зводила їх з Людмилою Гомбілієвською, жінка вважає свого першого чоловіка справжнім янголом охоронцем своєї доньки. Коли дівчинці Тані виповнилося 13, вона серйозно захворіла, діагноз – лейкоз. Тоді жінка, забувши про сором, пішла просити допомоги у Михайловича, а він не відмовив – допоміг врятувати дівчинку. А коли настав час Тані вступати до вишу – тут теж без нього не обійшлось.
Про другу дружину відомо мало. Знаємо, що звуть її, як і першу, – Людмила. У цьому шлюбі народився єдиний син Поплавського – Олександр.
У 2009 в ЗМІ активно поширювались чутки, що «співочий ректор» покинув свою дружину і щасливо зажив з молодою блондинкою. Та чи правда це – невідомо.
Заробивши трохи грошенят, Поплавський відкрив декілька ресторанів, які потім переросли в цілу мережу. Назви у них типові для співака: Козак-холл, Вареники, Батьківська Хата.
Окрім того, Михайла Михайловича можна сміливо назвати справжнісіньким мільйонером, адже за 2017 рік він задекларував понад 37 мільйонів гривень. З них «співочий ректор» отримав в якості депутатської зарплатні всього 286 тисяч гривень, за роботу у КУК – 240 тисяч, а у КНУК – 280 тисяч. Кругленька сума на рахунок Поплавського надійшла за наукову діяльність у Варшавській школі гуманітарних наук та Вищій школі менеджменту.
Решту грошей він отримав за роботу на телеканалах, за оренду майна, а також нардепу повернув борг його однопартієць, а це ще 4 мільйони.
Такі зміни є частиною загальної стратегії Європейського Союзу щодо модернізації та посилення контролю над своїми…
Таким чином, важливість цієї доплати важко переоцінити, оскільки вона допомагає значно покращити фінансове становище людей…
Реалізація закону вимагатиме суворого дотримання норм захисту даних та відкритого діалогу з громадянами, щоб подолати…
Обвал гривні? Експерти спрогнозували, скільки невдовзі коштуватиме долар. Здорожчання готівкового долара очікується вже до кінця…
У 2025 році чорнобильці зможуть отримати надбавки до пенсій в розмірі 2361 грн. Про це…
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…