Підліток розповів, що жінка нібито платила йому за їхні стосунки, щоб він тримав їх у секреті, передає Корупція.Інфо
39-річна Кортні Альфред була заарештована після того, як один з її учнів показав поліції їх секс-відео.
Вчительці з Огайо було пред’явлено звинувачення в діях сексуального характеру з неповнолітнім після того, як у них почалися відносини в 2016 році, повідомляє Daily Star.
На відео було видно татуювання Кортні, за допомогою якого і вдалося підтвердити її особистість. Підліток розповів, що в середній школі Бедфорда їх відносини тривали кілька місяців.
Все почалося з поцілунку, який стався в спортивному залі. Ініціатива виходила від Кортні. Саме вона запропонувала зустрічатися в її фургоні.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…