Categories: Кримінал

Жінку прикували ланцюгом за шию до стіни

11 квітня поліцейські отримали інформацію, що у Малиновському районі Одеси в приватному будинку кричить людина. На місці виклику правоохоронці помітили жінку, яка знаходилась у помешканні та просила по допомогу. Вона була прикута ланцюгом за шию до стіни.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції. “Оскільки існувала загроза життю та здоров’ю людини, поліцейські через вікно проникли до приміщення. Патрульні, спільно з рятувальниками, які терміново прибули на виклик, визволили заручницю. 27-річну потерпілу передали медикам”, – йдеться у повідомленні поліції.

Наразі слідчі вживають першочергові заходи щодо встановлення та затримання особи причетної до скоєння даного злочину.

 

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago