Categories: Росія

У Росії паніка через крах рубля, українці в захваті

У Росії триває обвал рубля, жителі країни в паніці купують в обмінниках долари і євро. Водночас ситуацію активно коментують в мережі.

Зазначимо, офіційний курс євро, встановлений Центральним банком РФ, знову різко виріс. 12 квітня курс встановлено на рівні 79,28 рубля, хоча напередодні він становив 76,85 рубля. Разом з тим встановлений регулятором курс долара виріс з 62,37 до 64,06 рубля.

Стрибок офіційного курсу євро на 5 рублів 11 квітня став рекордним добовим приростом з кінця 2014 року. Востаннє більш значна добова зміна курсу сталася 17 грудня 2014 року. Тоді внаслідок реакції на різке падіння біржового курсу рубля, Центральний банк РФ підвищив курс євро відразу на 8,44 рубля – з 76,1516 до 84,589 рубля.

Різкий стрибок офіційних курсів відображає результати торгів валютою на Московській біржі, де з понеділка, 9 квітня, почалося стрімке зростання курсів долара і євро.

Росіяни, дивлячись на стрімкий обвал рубля, почали штурмувати обмінники. В деяких московських обмінниках касири відмовляються проводити операції, посилаючись на відсутність доларів і євро. У петербурзьких пунктах обміну також накопичуються черги.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Жителі РФ побоюються повторення ситуації трирічної давнини, коли рубль різко обвалився в зв’язку з майже дворазовим падінням котирувань нафти. Також росіяни бояться, що слідом за валютою почнуть зростати ціни в магазинах.

annashchesna

Recent Posts

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

23 години ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago

Ті, хто стають на захист, роблять головне

  Ті, хто стають на захист, роблять найважливіше — оберігають родину, свій дім і землю,…

4 дні ago