Або він порушив закон, або вважає українців ідіотами: Омеляна спіймали на брехні про “безкоштовні” пологи його дружини в Америці

Журналістка Катерина Панова, яка нині проживає у Флориді, звинуватила главу Мінінфраструктури Володимира Омеляна у брехні і маніпуляціях щодо того, що його дружина безкоштовно народжувала на території Сполучених Штатів.

Вона запевняє, що розповідь міністра інфраструктури Володимира Омеляна про безкоштовні пологи його дружини в США або відверта брехня, або маніпуляція.

«Ось тут мені як колишньій мешканці Нью-Йорка (нині я в Майамі) і мамі двох американських дітей дуже соромно за батьківщину. Є тільки два варіанти. Або Омелян бреше про безкоштовні пологи, вважаючи українців ідіотами і навіть не намагаючись брехати витончиніше. Або він сміливо і публічно зізнається в порушенні американських законів, і цими безкоштовними пологами вкрав гроші у мене як американського платника податків», – пише Панова

За словами автора матеріалу, народжувати в Нью-Йорку безкоштовно можна виключно по страховці Emergency Medicaid для малозабезпечених, тоді ці витрати покривають платники податків. Панова пише, що незаможними сім’ю Омеляна назвати не можна, оскільки в декларації за минулий рік у них зазначено понад 90 тисяч доларів доходу. Вона підкреслює, що скористатися даною страховкою можуть тільки жителі Нью-Йорка, однак медики часто вірять пацієнтам на слово. За словами автора, це свідчить про те, що Світлана Бевза збрехала американським лікарям. До слова, за таку провину в США існує відповідальність.

«Тому що це «безкоштовне страхування» і весь алгоритм його отримання розрахований на бідних жінок в нужді, часто нелегалок, чорних або латиноамериканок, які ледь говорять англійською, не мають освіти, роками живуть і працюють в США на найбрудніших і важких роботах і реально потребують допомоги. А не на допомогу українським модельєрам в Нью-Йорку», – підкреслила журналіст.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Панова зазначила, що народила дев’ять місяців тому в Нью-Йорку дочку, а раніше перша дитина також з’явився на світло в цьому американському місті. Журналіст розповідає, що від роботи чоловіка у їх сім’ї була дуже хороша страховка, проте все одно за пологи довелося доплатити півтори тисячі доларів, а рахунок для страхової перевищив сім тисяч доларів. Автор запевняє, що українка, яка вирішить народжувати в США не за кошти американських платників податків, повинна приготувати на пологи близько десяти тисяч доларів.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago