Контролер забрав паспорт у хлопця і не хотів віддавати.
У Львові в трамваї стався інцидент між двома пасажирами-хлопцями та контролером.
У пасажирів були пільгові прокомпостовані квитки, проте не було документів, які б підтверджували право на пільгу – учнівський чи студентський квиток. Хлопці, як видно на відео з реєстратора контролера, пред’явили свої паспорти у вигляді ID-карток. Один із них намагався довести, що в свої 17 років він має право на пільговий проїзд, а відповідний документ, мовляв, забув удома. Хлопці погодилися сплатити штрафи по 100 грн кожен, доїхати до кінцевої, там дочекатися поліції і “все зробити за законом”.
Контролер “Львівелектротрансу” взяв паспорт у руки, а потім не захотів віддавати хлопцеві. Той спочатку просив нормальним тоном повернути документ. Проте контролер відмовлявся це робити. Після того хлопець “скипів”, почав обзивати контролера, лаявся, а потім сталася бійка.
У підсумку контролер отримав легкі тілесні ушкодження, пише Galinfo. Також було пошкоджено відеореєстратор вартістю 6,5 тис. грн.
Пасажирів-“зайців” затримала поліція, відкрите кримінальне провадження.
Увага! На відео є нецензурна лайка.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…