Київ у вогні: українців попередили про небезпеку

Столиця потоне у пожежах.

У неділю, 6 травня, в Україні буде надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Він пов’язаний з погодними умовами і триватиме до 8 травня. Про це повідомили в прес-службі Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
“За даними Укргідрометцентру, 6-8 травня в Україні буде переважати надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки по Київській області та Києву”, – йдеться в повідомленні.

Рятувальники попереджають: не можна розводити і залишати багаття в лісовій зоні під час пожежонебезпечного періоду, випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, а також розводити відкритий вогонь поруч з господарськими будівлями.

У разі, якщо було помічено загорання в лісах, посадках або на відкритих територіях, слід негайно зателефонувати за номером “101”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

14 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

2 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago