“Не приховувала проросійської позиції”: Маму, загиблої Бережної, жорстоко затримали під час акції “Безсмертний полк”

У Києві поліція затримала матір загиблої екс-депутатки від “Партії регіонів” Ірини Бережної, Олену Бережну. Відомо, що сталося це під час акції “Безсмертний полк”.

Цю інформацію повідомив”Главком”.

На ексклюзивних фото можна побачити, що жінка зовсім не приховує свої проросійські погляди. На її одязі почіплена заборонена георгіївська стрічка, яку використовують, зокрема, підрозділи російсько-терористичних військ на Донбасі.

Повідомляється, що під час затримання Бережна пручалася, проте це не завадило правоохоронцям помістити її до автомобіля патрульної поліції.


Як відомо, Олена Бережна відома своїми антиукраїнськими поглядами, публікаціями в соцмережах та регулярними виступами на російському телебаченні. Вона одна із тих, что заявляв про “терор російськомовного населення” в Україні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

5 серпня 2017 року її донька Ірина Бережна загинула в дорожньо-транспортній пригоді на узбережжі Адріатичного моря.

Ірина Бережна була українським політиком, народнимй депутатом України VI і VII скликань, членом Партії регіонів.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago