Шокуючий злочин стався в столиці Румунії. Жителі Бухареста, столиці Румунії, виявили зниклого 12-річного хлопчика в безпорадному стані і викликали швидку допомогу. Дитину негайно доставили в лікарню, де лікарі діагностували у нього пошкодження внутрішніх органів.
Як пишуть місцеві ЗМІ, хлопчик втік з дому і сховався в покинутому трейлері. Там його знайшов 28-річний бомж Маріус Ене.
Молодий чоловік жорстоко зґвалтував дитину, після чого кинув і втік. За описом дитини поліцейським вдалося затримати педофіла нетрадиційної орієнтації.
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…
🎖⛰ «Ідіть до мене! Разом ми сильніші!» — з таким закликом до співвітчизників звертається Герой…
Національний банк України оштрафував АТ "Міжнародний інвестиційний банк", власником якого є Петро Порошенко, на 20,5…
🇺🇦 "Я не чекав, поки стане легше. Я просто підписав контракт." Назар — один із…
🤝 Завдяки проєкту «Контракт 18–24», молоді люди можуть приєднатися до лав Національної гвардії та Державної…
💥 "Контракт 18-24" – це добровільна ініціатива для громадян віком від 18 до 24 років,…