Повідомлення про те, що в реанімацію з різаними ранами тіла госпіталізовано дитину віком 1,5 року до поліції Рівненщини надійшло увечері 11 травня.
Наразі лікарі надають дитині медичну допомогу.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Поліцейські встановили, що хлопчик разом із батьками проживає у селі Обарів Рівненського району. За попередньою інформацією дитина отримала численні колото-різані рани під час побутового конфлікту між нетверезим батьком та дідусем, які часто вживають спиртні напої. Матері на той час вдома не було.
Через сильне алкогольна сп’яніння чоловіки не змогли надати чітких пояснень як дитина отримала тілесні ушкодження,– кажуть у поліції.
Як повідомляє місцеве видання UA:Рівне, в обласну дитячу лікарню малюка доставили із десятьма ножовими пораненнями.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…