В російському Ульяновську 24-х річну дочку адвоката Шуригіної підозрюють у збитті на смерть 6-річної дитині на зебрі.
ДТП в Ульяновську сталось 9 травня, після традиційного салюту. Автомобіль вилетів на червоне світло, і проїхав через зебру, коли в той момент переходив дорогу 6-річна дитина з батьками, а потім зник звідти.
Через день автомобіль і жінку знайшли, інформацію про неї видав власник автосервісу. Свідки на основі запису з камери спостереження говорять про те, що з машини вийшли чоловік і жінка, які почали змивати сліди шампанським і витирати прапором Перемоги.
На даний час вже порушено справу за ч. 3 статті 264 КК РФ, їм можуть присудити максимально 5 років за гратами.
Раніше повідомлялося про те, що в Росії водій збив дитину й утік з місця події. НП сталася у дворі житлового будинку на вулиці Андреса у Воскресенську (Підмосков’я). Водій автомобіля, виїжджаючи з парковки заднім ходом, скоїв наїзд на школярку. Все, що відбувається зафіксували камери відеоспостереження.
Машина кілька метрів протягнула дитини по землі, але дівчинці вдалося самостійно вибратися з-під коліс автомобіля і, по всій видимості, не отримати серйозних травм.
За словами очевидців, водій поспішив втекти, навіть не впевнившись, що зі збитим дитиною все в порядку.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…