facebook

“А оголені фото зберігав на флешці”: Чоловік систематично гвалтував власну дочку, аж поки…

Сім актів насильства він зробив, коли дівчинка була ще неповнолітньою.

Також чоловікові інкрімінують статтю про виготовлення порнографії з дитиною – під час обшуку в його будинку була знайдена флешка з фотографіями оголеної доньки, яку він ховав у електричній розетці.

Шокуючі обставини життя 42-річного Петрова (прізвище змінене) спливли в минулому році, коли в поліцію із заявою на батька прийшла 20-річна дівчина. На рятівний крок її штовхнуло останнє побиття батька – дівчина побоялася, що наступного разу він просто може її вбити.

Під час розгляду з’ясувалося, що заявниця потрапила в сексуальне рабство свого рідного батька. У перший раз він зажадав, щоб дочка оголилася перед ним, в 2012 році, коли вона була 15-річним підлітком. Тоді батько, погрожуючи розправою, сфотографував роздягнену доньку.

Через два роки батько ступив від таємних бажань до дій і зробив перше згвалтування доньки. З 2014 до 2016 рік він десять разів зґвалтував дочку – сім, коли дівчинка була ще неповнолітньою, і три, коли їй уже виповнилося 18 років.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На слідстві він спробував пояснити свою поведінку, тим, що дружина, інвалід третьої групи, не задовольняла його статеві потреби, тому він і переключився на дочку. Залякував її, бив, змушуючи підкоритися. Дівчинка нікому не розповідала про мерзенному поведінці батька, тому що не тільки боялася розправи з його боку, але і тому, що їй просто ніхто б не повірив – не може бути, що батько ґвалтує рідну дочку.

Про знущання батька дівчинка не говорила навіть матері. Є підозра, що вона і без розповідей дочки про все знала. Жінка офіційно не працювала і могла помітити недобре в поведінці чоловіка і дочки. На слідстві вона розповіла, що боялася чоловіка. Проте зараз відносно матері в окреме провадження виділено матеріали за статтею про неналежне виконання нею обов’язків по вихованню дитини.

Спочатку підозрюваний заперечував свою причетність до злочинів. Однак зібрані слідством докази були не на його користь. В ході огляду місця події – квартири Петрова – були виявлені фотознімки його оголеної доньки. Виявилося, що, боячись викриття своєї таємне життя, він сховав знімки, збережені на флеш-карті, будинки, в електричну розетку. Лише завдяки професіоналізму силовиків флешка була знайдена, а матеріали з неї стали незаперечними доказами проти підозрюваного.

Виявлені фотографії Петров пояснив просто – мовляв, зробив їх для свого особистого архіву. Однак виправдатися чоловікові не вдалося – з ними він потрапив під кримінальну статтю «Використання неповнолітнього з метою виготовлення порнографічних матеріалів».

Потерпіла пройшла психолого-психіатричну експертизу, яка показала, що вона осудна і не схильна до фантазування. Відносно обвинуваченого було проведено два подібних дослідження. Перед психіатрами ставилися питання про осудність підекспертного і про те, чи є у нього розлад сексуальної переваги у формі педофілії.

Експертиза в Бурятії не дала відповіді на ці питання, в зв’язку з чим Петрова відправили до Хабаровська для проходження стаціонарного психолого-психіатричної експертизи.

– Дослідження показало, що обвинувачений при здоровому глузді, будь-яким психічним захворюванням не страждає, розлади сексуальної переваги (педофілію) у нього не встановлено, – Дмитро Іванов, слідчий СВ по Залізничному району СУ СК РФ по РБ.

Виходить, Петров поглумився над дочкою усвідомлено, розуміючи, що робить. Спочатку чоловік заперечував свою провину, зараз визнає її частково. Каже, що ніякого насильства по відношенню до дочки не скоював, все було добровільно.

Чоловік був відомим в Улан-Уде тату-майстром з багатою клієнтурою. Раніше він неодноразово був судимий і відбував покарання в колоніях за крадіжки і грабежі. Зараз він знаходиться в СІЗО, справа з обвинувальним висновком направлена ​​на розгляд до суду.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...