Categories: Кримінал

На Чернігівщині чоловіки вербували жінок у сексуальне рабство за кордон

Завершено розслідування кримінального провадження стосовно жителів Чернігівщини, які обвинувачуються у торгівлі людьми. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Чернігівської області.

 

Під процесуальним керівництвом прокуратури області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом вербування 4 жінок з метою сексуальної експлуатації з використанням уразливого стану осіб, за попередньою змовою групою осіб, вчинене повторно за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 149 КК України (торгівля людьми).

Завдяки скоординованим прокуратурою заходам правоохоронцями установлено, що протягом 2017—2018 років підозрювані, діючи із корисливим мотивом, здійснювали вербування жінок з метою їх сексуальної експлуатації на території Об’єднаних Арабських Еміратів.

Використовуючи матеріальну незабезпеченість осіб підозрювані підшукували на території м. Чернігова молодих жінок привабливої зовнішності та пропонували вигідні умови праці, високі заробітки, шляхом переконань схиляли останніх до зайняття проституцією на території ОАЕ.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Наразі досудове розслідування відносно двох місцевих жителів завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Санкція ч. 2 ст. 149 КК України передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago