28 травня о 22:27 на вул. Петропавлівській у Сумах неподалік обласної філармонії між двома водіями таксі виник конфлікт. У результаті, схопивши сокиру, один чоловік завдав іншому кілька ударів по голові й кисті руки.
Після цього нападник сів у автомобіль Skoda Octavia сірого кольору і зник із місця злочину. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.
Постраждалим є 62-річний чоловік. Його з відкритою черепно-мозковою травмою госпіталізували в реанімацію обласної лікарні, де він помер.
За вказаним фактом відкрили кримінальне провадження, ведеться пошук нападника.
Поліція Сумщини просить усіх, хто був свідком інциденту й може посприяти слідству, повідомити за номером “102”.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…