Скелет жінки в господарській сумці знайшли поліцейські в Черкаській області. Серед версій – це останки дружини місцевого депутата Сергія Гури, яка зникла 15 років тому. Його самого минулого четверга застрелили в центрі Черкас, передає Корупція.Інфо.
Підозрюваного у вбивстві затримали. Ним виявився колишній охоронець депутата.
Як поліцейські виявили сумку з тілом поки не розголошують. За даними місцевої преси, на поховання дружини Сергія Гури вказав саме нападник
“Буде призначено експертизу, в тому числі і ДНК-експертиза, внаслідок якої сподіваємося встановити особу загиблої і можливо час, який вона там перебувала, а також інші питання, які ставить слідство у цій експертизі в зв’язку з тим, що йдуть активні слідчі дії. Джерело інформації ще не розголошується”, – говорить прес-секретар Нацполіціі в Черкаській області Дмитро Грищенко.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…