Нахабні напади циган на Закарпатті обурюють місцевих жителів

Вони ходять бандами і на них нема управи. У соцмережах знову обговорюється циганська тема. Цигани діють групами і вони є небезпечними.

 

Вони нападають навіть на поліцейських і взагалі не бояться поліції. Чого варте лише відео та фото про поїздку циган у приміських електричках.

Останнім часом закарпатські цигани виїжджали в інші крупні міста України, але там люди їх жорстко виганяли.

Цигани повертаються на Закарпаття і влаштовують напади на туристів та офіціантів у кафе.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Про це написав відомий ресторатор з Ужгорода Роберт Левицький на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Він розповів лише два короткі випадки, очевидцем яких був сам. На терасі кафе “Львівська майстерня шоколаду” юна офіціантка прибирала терасу, на якій була і група циганчуків, які жебрали. Вона попросила їх покинути терасу,а ті почали плювати на неї, а потім один з них витяг ніж і почав погрожувати офіціантці розправою.

А ще через 50 метрів в іншому кафе циганчата зайняли столик і розклали свої лаштунки, нічого не замовляючи. Дівчина-офіціант попросила їх звільнити столик, а ті спеціально розляпали морозиво по столу і налили воду на крісла. “Задаю собі питання, а що ці діти будуть робити коли досягнуть 14-16 років? Як влада планує вирішувати питання безпеки своїх громадян?”, – запитує Роберт Левицький.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago