facebook

“Робили все, що хотіли”: Раміна Есхайкзай розкрила всі таємниці шоу “Холостяк” (фото)

Раміна Есхакзай була учасницею п’ятого сезону проекту “Холостяк” і хоча підкорити серце Сергія Мельника дівчині не вдалося, досвід зйомок вона пам’ятає і днями написала у своєму Інстаграмі розгорнутий допис про правду шоу і те, чому “Холостяк” та обрана дівчина рідко продовжують стосунки, пише Глянець


“По-перше, хочу написати, що на проекті немає ніякого сценарію, і кому кого вибирати, теж ніхто не говорить. Це інфа 99,9%, т.к коли я брала участь в проекті, мені жодного разу ніхто не підійшов і не сказав: «Так, зараз його поцілуєш, а цієї сучку видряпати очі, так як вона вважає тебе йолопом». Ні, такого не було, ми робили все, що хотіли”, – говорить Раміна.

“В організації та зйомках проекту бере участь велика кількість людей, які стежать за тим, щоб передати всі емоції і події глядачеві. У зв’язку з цим, ніякої інтимної обстановки, 1/1, як це буває в житті, на проекті бути не може… все знімають камери. А тепер подумайте, коли ми зустрічаємося з чоловіком, ми знайомимося, розкриваємося, спілкуємося і в підсумку це спілкування відбувається щиро і дуже природно.

Якщо все проходить гладко, зав’язуються стосунки, якщо немає – розходимося”, – продовжила свої роздуми екс-холостячка.

“Що ж відбувається на проекті? По-перше, кожна дівчина хоче показати свої найкращі якості, як і сам холостяк … По-друге, в реальному житті ми самі вигадуємо побачення, організовуємо їх, даруємо подарунки, говоримо компліменти і т.д. На проекті холостяку допомагають з організацією та втіленням ідей, тобто, вже йде не природний процес спілкування.

По-третє, жорстка конкуренція між дівчатками і бажання виграти. Коли знаходишся в закритому просторі без спілкування, друзів, без зв’язку і постійно обіцяють з одними дівчатами і 1 чоловіком, ПРО ЦЕ САМОМУ чоловікові, хоч «свинку Пеппі» зроби холостяком, через місяць всі учасниці будуть її хотіти, адже «свинка Пепа» говорить правильні речі, робить гарні вчинки, в кінці-кінців її всі хочуть, чим ти гірша”

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“У підсумку фінал, холостяк робить свій вибір. Потім герої опиняються в реальності, де немає проектного бюджету, красивих локацій, немає конкуренції і немає камер, які стримують. І тут відбувається нове знайомство нових героїв, без помічників, без камер, без інших учасників, 1/1. І на цьому етапі важливу роль відіграє процентне співвідношення тебе справжньої на проекті і поза ним. Чим більше щирості і емоцій на проекті, тим більше шансу побудувати відносини поза проектом”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...