Categories: Економіка

Ernst&Young порахувала вартість всіх активів “Укрзалізниці”

Вартість всіх активів ПАТ “Укрзалізниця” становить 273,73 млрд гривень.

Про це йдеться в аудованій Ernst & Young консолідованій фінзвітності компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Крім того, “Укрзалізниця” відзначає, що в результаті проведеної в минулому році дооцінки основних засобів на суму 199,07 млрд гривень їх вартість досягла на кінець минулого року 259,31 млрд гривень.

У своєму звіті аудитор вказав, що “УЗ” змінила свою облікову політику щодо основних засобів з моделі собівартості на модель переоцінки, починаючи з 1 грудня 2015 року, що не відповідає вимогам міжнародних стандартів бухгалтерського обліку.

За оцінками Ernst & Young, за старою моделлю вартість основних засобів “Укрзалізниці” в минулому році скоротилася б на 2,5% до 60,8 млрд гривень.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомлялося, ПАТ “Укрзалізниця” закінчило 2015 рік зі збитком понад 16 млрд гривень, в основному за рахунок курсових різниць, збиток по яких становив майже 14 млрд гривень та який виник у зв’язку з падінням курсу гривні.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago