У зв’язку з монетизацією субсидій в Україні буде введено систему перевірок субсидіантів.
Міністерство фінансів пропонує ввести триетапний контроль – при оформленні субсидії, під час отримання допомоги і після того, як субсидію забрали. Знайшли порушення – використану знижку повертають до бюджету.
В Міністерстві соціальної політики пропонують, щоб додому до отримувачів субсидій приходити соціальні інспектори, які будуть оцінювати рівень матеріального добробуту субсидіантів.
Примітно, що на посиленні перевірок субсидіантів наполягають міжнародні кредитори, бо Україна витрачає на субсидії рекордну у своїй історії суму – понад 70 млрд грн на рік.
Витрати на програму ростуть щорічно і після підвищення тарифів можуть збільшитися ще на 27 млрд грн (за умови підвищення тарифу на газ до рівня імпортного паритету, подорожчання гарячої води і опалення).
Раніше повідомлялося про те, що в Україні субсидії на оплату житлово-комунальних послуг будуть отримувати тільки сумлінні платники спожитої послуги. Житлова субсидія призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію або оскарження заборгованості в судовому порядку. При наявності заборгованості за спожиті послуги більш ніж за 2 місяці субсидія на електроенергію не буде нараховуватися.
Українців, які отримують субсидії, будуть відвідувати інспектора, які будуть оцінювати матеріальний добробут субсидіантів.
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…