Відома артистка Ольга Сумська прославилась ще у 90-х, коли зіграла роль Хасекі Хюрем, відомої української дівчини Насті Лісовської, яка колись стала Роксоланою та дружиною турецького султана.
Хто б міг подумати, що майже через тридцять років з моменту виходу на екрани серіалу, зірка повернеться до образу знову?
У Національній філармонії України 11 червня відбувся тематичний концерт “Музика, на яку надихнула Роксолана / Хюррем Султан”.
Посольство Республіки Туреччина у співпраці з Міністерством культури України організувало концерт-розповідь, на якому й з’явилася Сумська у відповідному образі. Вражаюче!
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…