Categories: Події

Поліція у Франції затримала сімох підозрюваних у причетності до теракту в Ніцці

КИЇВ. 17 липня. УНН. Поліція у Франції затримала двох осіб в рамках розслідування теракту в Ніцці, ще п’ятьох підозрюваних було затримано у суботу. Про це повідомляє BBC, передає УНН.

 

Затримано чоловіка і жінку, які входили в коло знайомих 31-річного жителя Ніцци і уродженця Тунісу Мохамеда Булеля, який керував вантажною машиною, що збила насмерть 84 осіб.

П’ять інших раніше затриманих підозрюваних залишаються під вартою.

Як повідомляв УНН, у місті Ніцца ввечері в четвер, 14 липня був здійснений теракт. Внаслідок теракту загинуло щонайменше 84 особи, ще 18 осіб — у критичному стані.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначається, що невідомі особи на мікроавтобусі білого кольору (за іншими даними — на вантажівці) врізалися в натовп людей, що милувалися салютом зі знаменитої Англійської набережної, так як в місті відзначалося Національне свято.

Машина проїхала крізь натовп кілька сотень метрів. Потім терористи відкрили вогонь по людях.

За даними телеканалу BFM TV, “виникла також перестрілка людей в машині з поліцією”.

annashchesna

Recent Posts

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

22 години ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago

Ті, хто стають на захист, роблять головне

  Ті, хто стають на захист, роблять найважливіше — оберігають родину, свій дім і землю,…

4 дні ago