Categories: Трагедії

“Почалась кровотеча, а потім всі бігали”: у Київському пологовому при загадкових обставинах померла породілля

У Києві за загадкових обставин померла 35-річна породілля – HR директор освітнього проекту “Вища Школа Комунікацій” Ольга Іванова. Трагедія сталася під час кесаревого розтину в пологовому будинку на Червоному Хуторі.

 

32310762 – a motion blurred photograph of a child patient on stretcher or gurney being pushed at speed through a hospital corridor by doctors & nurses to an accident and emergency room

Медики стверджують, що жінка нібито захлинулася блювотними масами. Дитину вдалося врятувати.

За словами чоловіка Ольги, всі дев’ять місяців вагітність протікала без проблем, а пологовий будинок вибрали за місцем проживання. В кінці минулого тижня всі аналізи були в нормі, а ввечері 9 червня у жінки почалася кровотеча. Лікарі почали робити кесарів розтин, Дмитра вивели в коридор.

“Нам пояснили, що не могли підібрати трубки для наркозу, тому робили наркоз просто маскою, інший наркоз через укол не могли робити. Дістали дитину, поклали мені на груди… В якийсь момент почали всі бігати… Мені пояснили, що блювотні маси потрапили в легені, шлункові соки все спалюють”, – згадує чоловік.

Попередній висновок розтину показав, що Ольга померла нібито від ішемічної хвороби серця. При цьому сестра породіллі запевняє: у неї не було проблем з серцем, а за день до смерті відчувала себе чудово. “Це все фігня, вибачте”, – прокоментувала Олександра слова фахівців.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Медичні керівники стверджують, що за життя жінки боролися понад 15 фахівців, а рішення провести кесарів розтин “було правильним”. “Вони її оглянули і терміново за життєвими показниками прооперували. Всі документи на розгляді в судово-медичній експертизі”, – заявила заступник директора медзакладу Світлана Гончарук. При цьому вона не змогла відповісти на питання журналіста, чи промивали жінці шлунок перед операцією.

annashchesna

Recent Posts

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

5 днів ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

1 тиждень ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

1 тиждень ago

Твоя підготовка — твоя перевага! 👊🇺🇦

Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…

2 тижні ago

Рублі, Медведчук і Верба: чи готується інформаційний ґрунт для заходу рф в Івано-Франківськ?

Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…

2 тижні ago

Там, де поруч із дитиною смерть, хтось не виконав свій обов’язок

На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…

2 тижні ago