Categories: Україна

У Миколаєві водій, який перевернув маршрутку з двадцятьма пасажирами, відмовився від медобстеження

Водій автомобіля Nissan Almera, що перевернув в Миколаєві маршрутку з 20-ми пасажирами, відмовився від медичного огляду на предмет алкогольного (наркотичного) сп’яніння.

 

На початку водієві запропонували тест на алкотестери «Драгер» прямо на місці події. Однак він відмовився, заявивши, що це краще зробити в медичній установі. Поліцейські доставили водія в міську наркологічну лабораторію на вулиці Володарського. Але і тут водій категорично відмовився проходити медичний огляд. Складено протокол про відмову.

Як повідомлялося, ввечері на перетині Херсонського шосе і вулиці Космонавтів у Миколаєві автомобіль Nissan Almera врізався в маршрутку «Рута» 16-го маршруту, в якій знаходилися 22 пасажири. Від удару маршрутка перекинулася. Більшість пасажирів отримали травми різного ступеня тяжкості.

annashchesna

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

7 днів ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago