Відрізав статевий орган і всунув в рот вбитого: українець жорстоко вбив чоловіка на заробітках

Як повідомляється, мігрант з Узбекистану образив матір свого товариша по чарці, і той вирішив помститися.

Приїжджий із Сумської області по-звірячому розправився зі своїм товаришем по чарці – мігрантом з Узбекистану.

Злочин стався восени минулого року. Так українець відповів на образи, які пролунали на адресу його матері. Днями чоловікові винесли вирок.

Чоловік убив свого кривдника, порізавши його тіло клинком. А після вирізав статевий орган і вставив його в рот загиблого. Після цього зловмисник заснув поруч із загиблим.
Відзначається, що злочин було скоєно в Пирогівському мікрорайоні Митищ, на території нині покинутого ГСК. Зловмиснику 56 років, вбитому – 39.

Слідчі порушили кримінальну справу за вбивство і наругу над тілом померлого. Обвинувачений визнав свою провину. Його засудили до 10 років і двох місяців колонії суворого режиму.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
tanya

Recent Posts

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла

Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…

4 дні ago

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати.

Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…

6 днів ago

Шторм народжує сильних. Бій загартовує незламних.

Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…

1 тиждень ago

Безпілотні системи – це очі війська

Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…

1 тиждень ago

«Я відчуваю себе на своєму місці»

«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…

4 тижні ago

Історія порятунку коханої людини на полі бою!

‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…

1 місяць ago