До кінця року середня зарплата в Україні становитиме 10 тис грн — Гройсман

До кінця 2018 року середня заробітна плата в Україні може зрости до 10 тисяч гривень.

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час звіту уряду перед депутатами Верховної Ради на засіданні комітету з питань економічної політики.

«Ми сьогодні вже маємо зниження інфляції, зростання доходів українських громадян. Реальна зарплата у перші 5 місяців (2018 року — ред.) зростала приблизно на 19%, що дає нам показники того, що в кінці року середня зарплата в Україні дорівнюватиме близько 10 тисяч гривень», — заявив Гройсман.

Він також наголосив на тому, що забезпечувати стрімке економічне зростання уряду заважає накопичені за попередні роки борги.

«Я хочу навести такі цифри: в цьому році ми маємо витратити 130 мільярдів гривень — це 5 мільярдів доларів. Це майже бюджет сектору оборони та безпеки. За наступні 5 років ми маємо виплатити 30 мільярдів доларів», — додав Гройсман.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, що в уряді повідомили про з початку липня зросте розмір мінімальної пенсії.

Також віце-прем’єр міністр України Павло Розенко повідомив, що уряд планує підвищити мінімальну зарплату до 4200 гривень на місяць до кінця 2018 року.

Міжнародні резерви НБУ станом на початок червня 2018 року складають 18,12 мільярдів доларів. Таким чином, за місяць вони скоротились на 294 мільйони доларів.

tanya

Recent Posts

Своя роль є для кожного.

Своя роль є для кожного. Катерина опановує військову справу за обраним фахом. У великій армії…

2 дні ago

Як багато можна встигнути до 24 років?

Анастасія вже встигла пройти шлях, який для багатьох здається неймовірним: опанувала сучасну артилерійську техніку, отримала…

3 дні ago

Бліц із Мішею Крупіним 🎤

Бліц із Мішею Крупіним 🎤 Короткі запитання — швидкі відповіді та трохи більше про людину,…

1 тиждень ago

У Міноборони прокоментували звільнення Хмари з військової служби

Новопризначений міністр оборони Євгеній Хмара звільнений з військової служби на підставі підпункту «е» пункту 3…

1 тиждень ago

Віруючий, який не вбиває, а доставляє нашим хлопцям на передову провізію за допомогою дрону-бомбера

Це історія про вибір, віру та службу. До повномасштабної війни він був служителем монастиря. Після…

1 тиждень ago

«Картонковий Майдан» очима Кремля: як російська пропаганда використовує протести на підтримку Федорова

З середини липня 2026 року в Києві та десятках інших українських міст – від Львова…

1 тиждень ago