У нелегальному закладі клієнтам вручали навіть подарункові сертифікати. Відвідувачів приймали за попереднім записом.
У Хмельницькому поліцейські викрили салон інтимного масажу, повідомила 25 червня прес-служба Національної поліції.
Елітний салон інтимного масажу працював в одній із багатоповерхівок обласного центру. Його облаштували на першому поверсі будинку. Клієнтів приймали тільки по запису в адміністратора. Для решти двері були зачинені.
Правоохоронці кажуть, що в салоні працювало від двох до чотирьох масажисток. Їхні послуги коштували від 600 до 1800 грн на годину. Клієнти могли придбати навіть подарункові сертифікати.
Поліція задокументувала діяльність нелегального закладу. Кримінальне провадження відкрили за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) КК України.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…