У київському метро загинула людина

Рух потягів довелося зупинити, пасажира врятувати не вдалося.

У Києві на станції “Лівобережна” під потяг потрапила людина. За даними офіційного ресурсу метрополітену, пасажира врятувати не вдалося.

“Станція “Лівобережна”. Людина потрапила під потяг. Летально”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рух потягів частково призупиняли, після чого відновили у звичайному режимі.

Втім, це не останній випадок протягом цього місяця. На початку червня у київському метрополітені чоловік кинувся під поїзд на станції “Академмістечко” червоної гілки.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В результаті, рух поїздів між станціями “Академмістечко” та “Святошин” було обмежено, передавала прес-служба столичної підземки. Чоловік здійснив спробу самогубства:

“Рух червоною гілкою відновлено у звичайному режимі. Летальний випадок. Самогубство”, – повідомили в прес-службі КП “Київський метрополітен”.

Пізніше в підземці додали, що рух поїздів на Святошинсько-Броварській лінії відновлено у звичному режимі.

Нещодавно у підземці мало не загинули й кілька підлітків: хлопці, напевно, заради розваги, стрибнули вниз, якраз під вагон. На щастя, все обійшлося, але працівники метро застерігають: такі витівки можуть фатально скінчитися, зона, яка пролягає там, перебуває під високою напругою, тому відчайдухи цілком ймовірно могли отримати високовольтний удар.

annashchesna

Recent Posts

«Як окупанти перекроїли освітні процеси на захоплених територіях — показуємо на прикладі технікума в Бердянську»

Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…

10 години ago

Не фантастика, а реальність: 7 корпус ДШВ – перший у Силах оборони тестує екзоскелети

Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…

1 день ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

2 тижні ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 місяць ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

2 місяці ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

2 місяці ago