У Києві знову виник небезпечний конфлікт, учасниками якого стали роми. Про це повідомляє група dtp.kiev.ua в Фейсбук.
За словами очевидців, в столиці почалося повстання циган.
Так, 2 липня, приблизно о 03:30 ночі, цигани з битами побили чоловіка на ім’я Ярослав.
“Він один повертався з 7-ї садової (ходив за сигаретами, Осокорки Дачі), «зустріли» біля смітника на 25-й, вийшли з будиночка на 26 (праворуч від мусорки)”, – розповів очевидець.
За його словами, на чоловіка напали 5-7 осіб з битами.
“Вдарили по нозі і в область плеча. Бігли за ним аж до 31-ї. Викликали поліцію, по прибуттю вийшли троє циган з групою підтримки у вигляді жінок з дітьми”, – уточнив свідок.
При цьому роми почали звинувачувати Ярослава через те, що він сфотографував смітник. Їм здалося що він знімав на камеру їхній будинок.
“Після тривалої перепалки, поліція, навіть не зафіксувавши побої, поїхала залишивши нас з циганами”, – резюмував свідок інциденту.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…